Aby sa u nás dobre cítili

Už viac ako 2 roky podporujeme odídencov z Ukrajiny, ktorí žijú na Slovensku v dôsledku ozbrojeného konfliktu na Ukrajine.

Niektoré programy pomoci, ktoré pôvodne vznikli ako podpora odídencov z Ukrajiny dnes môžu využívať aj slovenské zraniteľné komunity. Sú nimi napríklad komunitné centrá, kancelárie prvého kontaktu, programy na podporu ubytovania, zamestnania a iné.

Toto všetko je aj naďalej možné vďaka vašej podpore a solidarite, práci našich dobrovoľníkov a podpore kolegov z Medzinárodného hnutia Červeného kríža a Červeného polmesiaca. 

ĎAKUJEME.

* V prípade, že pre účely tejto výzvy vyzbierame viac príspevkov ako môžeme efektívne a transparentne využiť len na pomoc a podporu ľudí prichádzajúcich z Ukrajiny, alokujeme tieto financie do Fondu Slovenského Červeného kríža pre krízovú pripravenosť a pomoc zraniteľným v krízových situáciách na Slovensku.

Jednorazovo
Mesačne
10€
30€
50€
100€
10€
15€
20€
30€

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.